HAKKIMIZDA

FİRMAMIZ KARADENİZ TİCARET 2003 YILINDA İZMİR DE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ ELEKTRONİK VE EV ALETLERİ PAZARLAMA FİRMASI OLARAK KURULMUSTUR.

GECEN YILLARIN ARDINDAN BUGUN ÜLKEMİZİN VE DÜNYANIN KALİTELİ FİRMALARININ ÜRETTİĞİ ÜRÜNLERİ EGE VE AKDENİZ’İN GÜCLÜ BİR PAZARLAMA FİRMASI OLARAK DİSTRÜBÜTÖR VE TOPTANCI ESASLI OLARAK TEDARİK,SİPARİŞ,SEVKİYAT,DAGITIM VE TESLİMAT ORGANİZASYONU KAREL GROUP D.T.M TOPTAN PAZARLAMA TİCARET FİRMASI OLARAK BAYİLERİMİZ VE TÜKETİCİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEDİR.
SAYGILARIMIZLA

Karel Group 'a Hoşgeldiniz

Neden Bizi Tercih etmelisiniz?

Esnek yönetim yapılarıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen Grup şirketleri, bu anlayışı kurum kültürünün değişmez parçaları olan şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması ile başarılı bir biçimde sentezlemektedir. Karel Group’un, bünyesinde yer alan tüm şirketleriyle birlikte uyguladığı kurumsal ve etik değerleri, iş dünyasındaki diğer kurumlara da örnek teşkil etmektedir.

Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Karel Group, tüm Beyaz Eşya ve Elektronik Ürün satış, pazarlama alanlarında yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Grup, ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği geniş coğrafyada, stratejik işbirlikleri ile faaliyetlerini etkin biçimde yürütmektedir.

Her biri alanında donanımlı ve yetkin insan kaynağı, Karel Group’un bugüne kadarki başarısında en önemli paya sahiptir. Grup, müşterek yönetime tabi ortaklıkları ile birlikte sağladığı doğrudan iş imkânıyla İzmir’de iş istihdamını destekleyen  bir Beyaz Eşya firması konumundadır.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI’NIN MESAJI

Değerli Paydaşlarımız,

Özel sektörde yılların deneyim ve uzmanlığına dayanan girişimci ruhumuz ışığında 2003 yılından buyana yürüttüğümüz faaliyetlerimizde her koşulda yanımızda olan hissedarlarımıza, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki dönemde de, kurumsal değerlerimizden ödün vermeden dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyerek kurumsal hedeflerimiz doğrultusunda sağlam adımlarla ilerleyeceğiz. Gelecekte yakalayacağımız başarıların kıvanç ve mutluluğunu hep birlikte yaşamak dileğiyle.

Saygılarımla,

Bülent KARADENİZ

Değerli İş Ortaklarımız;

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Karel Group olarak siz değerli iş ortaklarımıza daha iyi, daha kalite hizmet suna bilmek için www.beyazesyapazar.com internet sitemizi açtık. Alışverişlerinizi, Ödemelerinizi, Cari takip ve sipariş takibinizi internet sitemizde size açtığımız panelden kontrol edebilirsiniz. Her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve büyütmekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için görüşleriniz, düşünceleriniz bizim için çok değerlidir.

Saygılarımızla,

Bülent KARADENİZ

Vizyonumuz

Esnek ve dinamik çalışanları, yalın ve verimli süreçleri, sürekli gelişmeyi amaç edinen vizyoner liderleri ile müşterilerine daima katma değer yaratacak en kaliteli ve yenilikçi hizmetleri sunan, Türkiye’nin en saygın ve sektörlerinde lider kuruluşu olmak

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak

Kalite Politikamız

• Mükemmeliyetçilik
• Esneklik
• İnovasyon
• Dürüstlük ve Saygı
• Sürdürülebilirlik
• Girişimcilik

Ürün Gruplarımız

Beyaz Eşya Grubu 100%
Televizyon Grubu 100%
Cep Telefonu Grubu 100%
Isıtma & Soğutma Grubu 100%
Küçük Ev Aletleri Grubu 100%
Pişirme Grubu 100%